Львов
Выбрать другой регион:
Всего объявлений 558  сегодня 4
на проверке у администратора 0
Каталог
Реклама
Разместить объявление
Новые автомобили
Частные объявления
Автосалоны
Автомагазины
Автосервисы
Акции
Мы в социальных сетях
Наши друзья
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Интернет магазин настольных игр - покупать просто и интересно
Автопоиск Украины
avtotorg.com.ua - Авторинок Львова
Запчастини до грузових іномарок, прицепів та полуприцепів
Бензовози і паливо
tuning.lviv.ua
Новини Львова
Львівський Volkswagen Клуб

Автосервис Фаетон

Адрес: м. Львів, вул. Газова, 9
Тел.: (050) 513-59-96
Факс.: (032) 298-70-70
Время работы: 9.00-18.00
E-mail: info@faeton.lviv.ua
WEB: http://uavto.lviv.ua/autoservice/1475
Прайс-лист: Отсутствует

Фаетон


О Компании:

В ситуації коли вашому автомобілю необхідна допомога, потрібно швидко знайти автосервіс, прикладаючи при цьому мінімум зусиль. Саме в цей час в нагоді стане автосервіс "Фаетон" як лідер в галузі ремонту автомобіля. Автосервіс "Фаетон" - високий професійний рівень фахівців, повний спектр послуг та зручне місце розташування автосервісу вигідно виділяє нашу компанію з ряду конкурентів.

Сервіс який ми пропонуємо

Автосервіс "Фаетон" ввібрав в собі, весь спектр робіт які пов'язані з ремонтом кузова автомобіля. Також на нашому автосервісі проводять комп'ютерний підбір автоемалей, що дозволяє краще і якісніше підібрати продукт, стосовно побажанням клієнта. Після того як емаль підібрана, одразу ж проводиться підготовка та фарбування в камері. В автосервісі окрім підготовчих і фарбувальних робіт, проводиться також відновлювальний ремонт бамперів та пластикових корпусів. Це дуже доцільно, враховуючи те що сучасний авторинок насичений закордонними іномарками, матеріал корпусу яких потребує особливого підходу та догляду.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Якщо ж говорити про ціну за послуги, то в цій справі автосервіс "Фаетон" безперечний лідер, тому що політика автосервісу встановлює ціни на товари та послуги нижчі за середньоринкові. А в справі ремонту автомобіля, цей фактор є безперечно ключовим. Обов'язкове узгодження додаткових робіт, також вказує на те що ми стараємось вгодити клієнту, і залишити його задоволеним нашими послугами. Тому що задоволені клієнти, це перш за все візитка автосервісу. В арсеналі автосервісу міститься повний комплекс обладнання для обслуговування та ремонту кузова автомобіля. Висококваліфіковані сертифіковані та універсальні фахівці завжди знайдуть гідний підхід до кожного клієнта, та його автомобіля, тому що саме індивідуальний підхід, вирізняє наш автосервіс, серед конкурентів. Ми завжди знайдемо час та можливість для ремонту автомобіля, не зважаючи на складність та тривалість роботи.

Якість на належному рівні

В автосервісі "Фаетон", завжди дбають про те щоб якість виконаних робіт була на високому рівні. Тому що, як відомо, роблячи не якісний ремонт автомобіля, можна втратити цінних клієнтів але та погано себе зарекомендувати, але наш автосервіс, залишається на ринку автомобілів вже майже 10 років, що доводить його професіоналізм та належне ставлення до клієнтів. Звертайтесь в автосервіс "Фаетон", та замовляйте наші послуги, і ви переконаєтесь не тільки в прекрасному результаті, але і в належному сервісі.

Фаетон
Фаетон

Автосервіс

Фаетон

Всего просмотров: 16811
Просмотров сегодня: 4
Версия для печати
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Отзывов нет

Автобазар Львова > Автосервисы
© 2007-2020 UAvto
Проект компании UAvto.com.ua
Администрация сайта не несет ответственности
за содержание информации, оставленной пользователями сайта.
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE